Centre Metal·lúrgic

Recordar password

Objectius estratègics

Secretaria Sra. Montse Vilanova
montse.vilanova@centrem.cat
 

Administració i Serveis Tècnica del departament
Sra. Judith Montañola
judith.montanola@centrem.cat
Consergeria
Sr. Pere Garcia
pedro.garcia@centrem.cat

Formació Responsable de formació
Sra. Rosa Subirana
subirana.rosa@centrem.cat
Tècnica de formació
Sra. Lourdes Capel
lourdes.capel@centrem.cat

Gabinet Tècnic Director del departament
Sr. Gabriel Torras -> Economista
torras.gabriel@centrem.cat

Departament Jurídic Director del departament
Sr. Jesús Villacorta -> Advocat
villacorta.jesus@centrem.cat

Consultora Metal.lúrgica Assessoria i Gestió S.L

Sra. Maite Marín
maite.marin@centrem.cat
Sra. Montse Castilla
assessoria@centrem.cat

Promoció Internacional Director del departament
Sr. Josep Mª Campanera -> Economista
jmcampa@centrem.cat
 
Tècnica
Sra. Gemma Cano
gemma.cano@centrem.cat
Tècnica
Sra. Encarna Rubio
encarna.rubio@centrem.cat

Competitivitat Director del departament
Sr. Ricard Rocosa -> Ingeniero industrial
competitivitat@centrem.cat
 

Lideratge i desenvolupament directiu Director del departament
Sr. Pere Lluis Gómez -> Consultor
lideratge@centrem.cat
 

Qualitat Director del departament
Sr. Marc Santandreu -> Consultor
qualitat@centrem.cat
 

Finances Director del departament
Sr. Rafel Busom -> Consultor
dfinancer@centrem.cat
 

Màrqueting Directora del departament
Sra. Gemma Mompart
marketing@centrem.cat


Energia Joan elias Director del departament
Sr. Joan Elias
energia@centrem.cat


Assegurances Sra. Berta Amat
assegurances@centrem.cat

Comunicació Sra. Judith Montañola
comunicacio@centrem.cat

Comercial Responsable comercial
Sra. Eva Leguey
comercial@centrem.cat

Informàtica, web i manteniment, sistemes i disseny gràfic. Anunzia
Sr. Jordi López
jordi@anunzia.com
   


Associats Política de qualitat
Centre Metal·lúrgic c./ Tres Creus,66 - 08202 Sabadell - Barcelona * Telf.: 93 745 78 12 * Fax: 93 726 09 95 * Nif:G58192667 * Nota legal
El Gremi   *  Serveis   *  Informació   *  Acords   *  Borsa de treball   *  Atenció al client   *   Mapa web